BİZE ULAŞIN

FORMU DOLDURUN

YASAL UYARI

BİRLEŞİM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. web sitesinde yer alan her türlü bilgi, veri ve haberlerin doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti etmez; hata, eksik bilgi ve güncellenme gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu değildir. BİRLEŞİM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya yayından kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu site kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette  BİRLEŞİM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. nin herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile ve bu sebeple uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolayısıyla oluşacak zarar, maddi ve/veya manevi kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette  BİRLEŞİM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. sorumlu tutulamayacak ve hiçbir şekil ve surette her ne nam altında olursa olsun  BİRLEŞİM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 'den talepte bulunulmayacaktır.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler kapsamlı değildir. Bu bilgiler kesin, güncellenmiş olmayabilir veya herhangi bir durumdaki koşullara uyarlanamıyor olabilir. Bu web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık, eksiklik veya ihmalden dolayı sorumluluk BİRLEŞİM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş..’ye atfedilemez. Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla tarafınıza ait olacaktır. BİRLEŞİM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. işbu web sitesinde yer alan bilgilere girilmesinden veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlululuk kabul etmeyecektir.

İşbu web sitesinde yazılı olan bilgiler hiçbir şekilde Borçlar Kanunu çerçevesinde teklif veya icap anlamında olmadığı için BİRLEŞİM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’ni bağlamamaktadır.

TELİF HAKKI

İşbu web sitesi, web sayfasında yazılı tüm sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, resimler ve fikri hak mülkiyet ve korumasına tabi olan her türlü olan eserin telif hakkı BİRLEŞİM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş..’ye aittir. Bu sitede yer alan ve yer alacak fotoğraf/resimler ve animasyonlar BİRLEŞİM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin izni alınmaksızın kullanılamaz.

Web sayfasında yer alan isim, marka ve logolar tescilli markalar olup, BİRLEŞİM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’ye ait olup, izinsiz olarak kullanılamaz.

Web sitesine girdiğiniz zaman kendinize kişisel amaçlı kopya alabilirsiniz. Ticari ve çıkar amaçlı kullanım kesinlikle yasaktır.

Kesin ve yazılı iznimiz olmadan, bu siteyi veya başka bir bağlantıya ekleyemezsiniz.

Herhangi bir hiperlink kullanımı

Bizim web sitemize ulaşabilmek için girdiğiniz başka bir web sitesinin veya bizim web sitemizden girdiğiniz başka bir web sitesinin içeriğinden BİRLEŞİM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.sorumlu olmayacaktır.

Sitede yer alan herhangi bir içeriğin kullanımı sonucunda doğabilecek her türlü zarar, risk veya masraflara ilişkin BİRLEŞİM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ‘nın hiçbir hukuki veya cezai sorumluluğu mevcut değildir. Öte yandan site içeriğinin izinsiz kullanımına karşı BİRLEŞİM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ‘nın hukuki ve cezai yollara başvurma hakkı mahfuzdur.

Site kullanımdan doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde Türk Hukuku uygulanacak olup, İstanbul Anadolu Mahkemeleri yetkilidir.

BirBahçe 0 (216) 304 35 45